niedziela, 13 listopada 2011

MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.2011 w WARSZAWIE

Marsz Niepodległości-nasze,najważniejsze Święto Narodowe przeszło do historii.
 .Jeszcze nigdy nie byłam na manifestacji w której wzięło udział tyle  osób-tysiące, niekończące się morze ludzi,kilkadziesiąt tys. Aż serce biło mocno z radości tym bardziej, że byli to w dużej większości młodzi ,którzy zjechali się z całej Polski, by dumnie zademonstrować swój patriotyzm   i cieszyć się z wolności, której nikt nam jej nie dał,  musieliśmy sami za cenę życia i przelanej krwi  ją zdobyć.
Było mnóstwo wymownych haseł, które świadczyły iż Polacy kochają swoją Ojczyznę i są gotowi bronić Jej w każdej sytuacji np.:” Bóg Honor Ojczyzna”, ” Duma, duma narodowa”, ”Cześć i chwała bohaterom”, ”Silny naród wielka Polska”. „Ile własności tyle wolności”,” Polska nie na sprzedaż” i t.p.Myślę, że każdy z uczestników  bardziej przeżywał i doceniał uczestnictwo w owym Marszu ,ponieważ wolność  pod każdym względem  obecnie jest  zagrożona i jest nam odbierana. Duma narodowa, patriotyzm i suwerenność,  wręcz przeszkadza-nazywa się polskich patriotów faszystami ,co się w głowie o zdrowych zmysłach nie mieści,a nienawiść  ze strony grup lewackich jest chorobą i obłędem!Zarówno przed jak i po Marszu Niepodległości robiono wszystko, by zakłócić i zablokować manifestację historyczną, mianowicie media antypolskie nagłaśniały i trąbiły o lewackim ugrupowaniu oraz straszyły Polaków niemieckimi  bandytami, którzy jak się okazało przyjechali na zaproszenie ,aby bić polskich patriotów. Jest rzeczą haniebną,aby sprowadzić niemieckich bandytów ,by owe święto zakłucali.Czy nie dosyć niemieccy okupanci wyrządzili Polsce krzywd? Jak można było dopuścić do takiego skandalu-oczywiście publicznie nie ma winnego,chociaż jest oczywiste,że to "władza" wyraziła zgodę łącznie z H Gronkiewicz na wjazd potomków nazistów do Warszawy jak honorowych dości.Natomiast Polaków,którzy jechali do Warszawy z całej Polski,często za ostatni grosz sprawdzano,każdy autokar spisując każdego z osobna.Opowiadali nam,że musieli przyjechać,bo Ojczyzna ich wzywa.Jeden młody człowiek chwycił za moją flagę z godłem i całował orła ze łzami w oczach.To były niesamowite chwile,łez nie mogłam powstrzymać.I takich ludzi bito,bo nieśli flagę,bo przyjechali uczcić święto narodowe.To jest jakiś koszmar myślałam wówczas,coś czego nie można pojąć i wytłumaczyć.Teraz rządzący udają zaskoczonych i szukają winnych tych zamieszek-są po prostu żałośni,bo zrobili to celowo i z wyrachowania!Otóż, byłam i widziałam to wszystko,co nam "elita" w Polsce i Warszawie zgotowała i jeśli ktoś nie wierzył ,że wróciły totalitarne czasy-zobaczył i przekonał się 11.11.podczas WIELKIEGO święta Polaków.
Wyszkoleni prowokatorzy bili Polaków lącznie z lewackimi niemieckimi ekstermistami,którym udzielono schronienia w lokalu Krytyki Politycznej za to,że owe bojówki z pałami atakowały rekonstrktorów w polskich mundurach i z flagą białą-czerwoną oraz każdego,kto miał przy sobie jakikolwiek znak narodowy.Poza tym jak można było wydać zezwolenie na antymarsz w tym samym miejscu,gdzie na banerze widniał napis"Blokując wytyczamy drogę" lub "Faszyzm nie przejdzie".
Byłam światkiem jak policjanci polewali wodą uczestników Marszu,chroniąc lewaków.Celowo były prowokacje,by młodzi ludzie się bronili,a w efekcie by ich wyłapywać i nazywać huliganami.Widziałam też idąc do domu jak przy pl Trzech Krzyży podbiegli policjanci i zaatakowali trzech chłopców,którzy też szli spokojnie,ale w bluzach Legii.Widocznie to Logo na nich tak podziałało,następnie brutalnie wrzucili ich do samochodu,a na naszą interwencję odpowiedzieli,że jeden miał .... siekierę proszę sobie wyobrazić.co jest kompletnym absurdem!!Wystarczyło trzymać flagę,a już policja biła,są na to niezbite dowody utrwalone na filmach.Podobnych scen było mnóstwo i aż "wyć" się chciało widząc to wszystko,a w głowie kłębiło się wciąż to jedno pytanie:
Gdzie my żyjemy?
 Należy zastanowić się nad tym kto   przygotował ten scenariusz, kto wydał rozkaz, bo ot tak samo się to nie wyreżyserowało, policjanci musieli być przeszkoleni pod tym kierunkiem, !dostać wytyczne bo wiedzieli gdzie się ustawić, gdzie zrobić blokady, kogo wspierać i kogo bić !!
Natomiast media wogóle nie pokazały na żadnym kanale nawet migawki z Marszu,a jedynie na okrągło relacjonowały zamieszki na pl.Konstytucji bo taki mieli rozkaz,by pokazywać uczestników Marszu jako grupkę huliganów,a nie tysiące ludzi idących spokojnie z zaszczytnymi hasłami na ustach .
Hańbą zdradzieckich mediów jest również przekłamanie jak zwykle faktów z Nowego Światu,mianowicie powiedzieli,że to grupa narodowców zakłucała defiladę historyczną,a tymczasem uczyniłi to niemieccy bandyci,którym pozwolono bić Polaków w dniu Niepodległości,którzy pluli na polski mundur z orzełkiem.
Historia im tego nigdy nie zapomni i nie wybaczy!!!
Na szczęście Polacy się budzą i widzą ich ohidną manipulację i antypolskie działanie.
Taka jest polska rzeczywistość i " demokracja"
Mimo wszystko warto było wziąć udział w tej zaszczytnej manifestacji i wyrazić swoje przywiązanie do wartości narodowych i wszystkiego ,co POLSKĘ stanowi.
Natomiast  wszyscy polskojęzyczni niszczyciele przekonali się,że nas jest tysiące i jaką siłą jesteśmy i być może przynajmniej w jakimś stopniu dotarło do nich,że jakich metod nie użyją  to i tak nas nie zniszczą.
Ustawy bądz jakiekolwiek przepisy nic nie zmienią,a jedynie tylko zaostrzą,bo Polacy odwrotu już nie mają!!


Zdjęcia z marszu z okolic pl. Konstytucji i pl. Na Rozdrożu.http://www.andrzejb98foto.blogspot.com/Sciągnięto kilka tys. policji z 9 województw....

...i przygotowano się po zęby,nawet na dachach  byli obecni

Dobrze Tusk powiedział-policja wywiązała się z danego im zadania.

Blokowano dostęp idącym Polakom na ich święto i polewano wodą,natomiast chroniono lewaków

Tak wyglądają według antypolaków ......


.......faszyści.....

....to woła o pomstę do Nieba!!!


Na widok np.takich strojów dostawali furii i.....
..... bili przy
pomocy niemieckich bandytów,których zaprosili

Pan(w czapce)dumnie kroczący w Marszu był potem pobity
Oto hasła i ludzie...

.....z całej.....

.....Polski ...

... młodzi ,....

...którzy poznają gorzki smak....

...komuny.
Proszę popatrzeć,przeważają młodzi.

Kibice Legii m.in.złożyli wieniec....

.....pod pomnikiem R Dmowskiego i.....

za to idąc spokojnie do domu po skończonym Marszu....


....zostali zatrzymani ,skuci kajdankami ,.....

..... odprowadzeni i brutalnie wrzuceni do samochodu policyjnego

Tutaj prowadzą młodego chłopca bo szedł w bluzie z napisem
"Policja bije",a za prawdę trzeba,podobnie jak za komuny cierpieć i gorzko płacić.


Uroczystość pod pomnikiem Dmowskiego na którą......

..przyjechał również młody Polak z Anglii- Patryk,a..

...na Marsz przyszedł z tatą,który dobrze, w duchu patriotycznym go wychował i chwała mu za to!Na koniec  przedstawiam jeden z dowodów-policjanta,który bije uczestnika Marszu


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz