poniedziałek, 26 czerwca 2017

Nadchodzi coś wielkiego! Komorowski i spółka przerażeni – Sumliński ujawni …

Udostępnij ten artykuł znajomym!
Nadchodzi coś naprawdę wielkiego. Prawdziwy hit. I bynajmniej nie jest to pisane na wyrost. Dzieje się coś, do czego neoliberalne elity z Bronisławem Komorowskim i Donaldem Tuskiem na czele, przez lata swoich rządów, nie chciały dopuścić.
Wojciech Sumliński, znany i ceniony dziennikarz śledczy, poprowadzi swój autorski program. Nie w TVP, nie w Polsacie, a już na pewno nie w TVN czy innej komercyjnej stacji służącej establishmentowi. Jak zapowiada, ujawni kulisy działań elit w naszym kraju. Ma podzielić się z widzami efektami swojej wieloletniej pracy dziennikarza śledczego. Jak wielokrotnie powtarzał, za rządów PO i prezydentury B. Komorowskiego, „państwo polskie było okradane na niebywałą skalę”. Opowiada też o powiązaniach Komorowskiego z WSI, służbami obcego wywiadu i wielu innych, wstrząsających sprawach.
Będziemy go mogli oglądać w internetowej telewizji wRealu24. To prężnie rozwijające się, niezależne medium z polskim kapitałem. Gośćmi Marcina Roli i Magdaleny Deruckiej, od początku istnienia portalu i kanału na YouTube, było bardzo wielu polityków i innych osób publicznych. W studio wR24 gościł m.in. Stefan Niesiołowski, Marek Jakubiak, Wojciech Sumliński właśnie, Marian Kowalski, Rafał Ziemkiewicz, Krzysztof Rutkowski, „MASA” i wielu, wielu innych.
– Będzie mi bardzo miło spotykać się z Państwem co tydzień wRealu24, gdzie będziemy odkrywać tę rzeczywistość, która jest Państwa własnością. Będziemy odkrywać tę prawdę, która jest opatrzona tajemnicą państwową, a do której macie Państwo pełne prawo– zapowiedział Wojciech Sumliński w krótkim filmie poprzedzającym pierwsze programy.
Pierwsza emisja z początkiem lipca. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz