niedziela, 23 listopada 2014

Fałszowanie zakończone. PKW ogłasza oficjalne wyniki "wyborów" samorządowych

Dodano: 22.11.2014 [22:23]
Fałszowanie zakończone. PKW ogłasza oficjalne wyniki "wyborów" samorządowych - niezalezna.pl
foto: Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska
PKW podała ostateczny wynik wyborów samorządowych. W skali kraju w wyborach do sejmików wojewódzkich najwięcej głosów otrzymało Prawo i Sprawiedliwość. Partia Jarosława Kaczyńskiego zdobyła 26,85 proc. głosów.

Platforma Obywatelska zajęła drugie miejsce z wynikiem 26,36 proc. 

PSL zdobył - uwaga - aż 23,68 proc. SLD uzyskał 8,78 proc. głosów.

O ile wynik SLD i Platformy jest zgodny z rezultatami badania exit-polls zrealizowanego przez Ipsos (pracownia pytała wyborców tuż po głosowaniu), to już wyniki PiS i PSL są całkowicie rozbieżne. Przypomnijmy wyniki sondażu Ipsos przeprowadzonego w dniu wyborów pod komisjami wyborczymi: PiS - 31,5 proc., PO - 27,3 proc., PSL - 17 proc., SLD - 8,8 proc. Widać wyraźnie, że oficjalne wyniki wyborówzostały sfałszowane lub zafałszowane na niekorzyść PiS z korzyścią dla PSL.

Najwięcej mandatów w sejmikach wojewódzkich w skali kraju zdobyła - według PKW - Platforma Obywatelska. PO przypadło 179 mandatów. Drugie miejsce zajął PiS ze 169 mandatami, trzecie - PSL ze 159 mandatami. SLD uzyskał 28 mandatów.

Mniejszość Niemiecka zdobyła 7 mandatów, Bezpartyjni Samorządowcy - 4, Ruch Autonomii Śląska - 4, Komitet Ryszarda Grobelnego - 2, Lepsze Lubuskie - 2, Bezpartyjni Pomorze Zachodnie - 1.

Ciekawe są oficjalne statystyki dotyczące głosów nieważnych. Najwięcej takich głosów oddano w Wielkopolsce w wyborach do sejmików wojewódzkich: aż 22,77 proc., czyli niemal co czwarty głos! W wyborach do sejmiku w Lubuskiem padło 20,54 proc. nieważnych głosów, a na Warmii i Mazurach: 19,86 proc. Najniższy wskaźnik głosów nieważnych został odnotowany w woj. podlaskim, w którym wygrał PiS - 14,57 proc.

W sumie oddano 9,76 proc. głosów nieważnych (w 2010 r. było to 7,89 proc.). Najwięcej takich głosów padło w wyborach do rad powiatów - 16,67 proc. - oraz w wyborach do sejmików wojewódzkich: 17,93 proc.

PKW podała oficjalne wyniki po 6 dniach od zamknięcia lokali wyborczych. 

KOMENTARZE:
PKW podała taki wynik,aby nie było zamieszek.Niech "frajerzy z Pisu" cieszą ze zwyciestwa,a calą władzą i tak podzielą sie Platwusy z zielonymi ludzikami.Obawiam się ,ze de facto wg.PKW wygralo PO,ale bali się tego oglosic w obawie przed zamieszkami,wiec przyszedl prikaz z gory by dac minimalne zwyciestwo PiS.Jedna wielka manipulacja.PiS mialo zapewne ponad 40% faktycznych wyborcow.
179
169
159
ale się chłopaki długo nakombinowały, żeby im tak równo wyszło ;)
"WYNIKI WYBORÓW ZOSTAŁY USTALONE I ŻADNE GŁOSOWANIE TEGO NIE ZMIENI"./cyt ;)/?
tego w całym świecie będą uczyć na historii, pod hasłem "w 6 dni zrobiono frajerów z 38 mln ludzi"

Tak myślałem ze nasi kochani rządzący zreperuja wyniki wyborów i to jak sprytnie przecierz wygrał pesel
POtrzebowali ,az 6dni , by NAROD MENTALNIE PRZYGOTOWAC NA AKCEPTACJE SFALSZOWANIA WYBOROW POraz n ty. ROZTROPNE CHLOPKI GORA . OKAZALO SIE ,ZE KONIE ZOSTALY ROZPRZEZONE W SRODKU RZEKI . ''BUL'' WIEDZIAL CO MOWI ?
Rzeczywiście, trzeba było dłuższego czasu, żeby tak dopasować!! Bardzo precyzyjnie. Wszyscy zadowoleni (!!!!!!!?????????). Wygrało PiS, minimalnie oczywiście, więcej nigdy nie będzie; ale więcej mandatów ma jednak PO, a rządzić będzie dalej z wielką przewagą PO i PSL. Wszyscy się będą cieszyć, a ci, co mają w rękach karty i rozdają, dalej będą rozwalać Polskę, choć już do zniszczenia pozostało niewiele. Tylko głosów nieważnych coś za dużo, naród skretyniał? Najbardziej w Wielkopolsce? A to dlaczego?
Zwycięscami wyborów jest PSL i PO. PiS rządzi tylko na podkarpaciu. Trzeba realnie oceniać sytuację. Cała władza zostaje w rękach koalicji.
Te sfalszowane wybory nic im nie pomoga i tak skonczy sie polskim Majdanem.
To wynik szkolenia PKW w Moskwie przez kacapskich "uczonych"...
Wyniki dopracowane...politycznie.Co to ma wspólnego z wyborami,demokracją-czy w końcu ,ze zwykłą ludzką przyzwoitością!No niech ich szlag trafi!!!
NIC NIE ROZUMIEM!!!!! PIS wygrał, ale przegrał??? O co tu qźwa chodzi poza utrzymaniem pełowskich ryjów przy korycie??!!
Jeżeli PiS wygrał to dlaczego dostał mniej mandatów jak partia obłudy.
W moim okręgu wyborczym miałem taką możliwość głosowania na wójta: jeden z PO, jeden niby niezależny i jeden z PSL. PIS nie wystawił żadnego kandydata. Wygrał kandydat PSL.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz