sobota, 22 lutego 2014

Dyktator reżimu Janukowycz żył jak król,jego epoka się skończyła-to jest ostrzeżenie dla innych bandytów i złodziei!

Demonstranci weszli na teren rezydencji Janukowycza - SZOKUJĄCE ZDJĘCIA

Dodano: 22.02.2014 [12:00]
Demonstranci weszli na teren rezydencji Janukowycza - SZOKUJĄCE ZDJĘCIA - niezalezna.pl
foto: twitter.com/lauradels
Ochrona wpuściła ludzi na terytorium Meżyhiria, prywatnej rezydencji prezydenta Ukrainy Wiktora Janukowycza, która była dotychczas jednym z najlepiej strzeżonych obiektów w kraju – podała dziś rano stacja telewizyjna „5.Kanał”. - Tłum ludzi napiera na rezydencję Janukowycza - mówi nam korespondent "Codziennej" Wojciech Mucha, który również tam pojechał.

Według stacji w Meżyhiria pozostała tylko zwykła ochrona, należąca do formacji będącej odpowiednikiem polskiego Biura Ochrony Rządu. Prywatnych ochroniarzy szefa państwa w rezydenci nie ma. Jako pierwsi na teren Janukowycza weszli dziennikarze.

"Jesteśmy na drodze, która prowadzi do rezydencji prezydenta Janukowycza. Tłumy ludzi napierają na rezydencję. Pojawiają się kolejne samochody Automajdanu. Postawiono barykadę w poprzek drogi, która prowadzi do miejscowości, w której mieszkał Janukowycz. Tłumem dowodzą powstańcy. Są przygotowane kolczatki na drodze w razie, gdyby miały się pojawić wojska albo Berkut" - relacjonuje portalowi niezalezna.pl Wojciech Mucha.

(fot. twitter.com/ChristopherJM)

(fot. twitter.com/rastych)

"Setki, jeśli nie tysiące ludzi z flagami idą tam, do siedziby Janukowycza, którą uważają za symbol korupcji i wszelkiego zła.

Nie sądzę, żeby dało się to odwrócić sytuację w taki sposób, jak chcieliby ci, co jeszcze wczoraj podpisywali porozumienie, które dzisiaj już nie ma żadnej mocy" 
- dodaje W. Mucha.

Tak rezydencja wygląda z bliskaMożemy na niej znaleźć m.in. prywatną stację benzynową, statek, czy garaż pełen samochodów i motocykli.

(fot. twitter.com/euromaidan)

(fot. twitter.com/VitaliiSediuk)


.

KOMENTARZE:
Rezydencja dyktatora Janukowycza
http://www.youtube.com/watch?v=Rmjg5nJCZEY
z czerwonymi śmieciami,:
Podawajcie link dalej.
Ukraina pokazała, jak zwyciężać mamy!
Ile jeszcze w Polsce jest takich pomników?
należy postawić zarzuty współudziale w zbrodniach popełnionych z pobudek politycznych na Narodzie Ukraińskim, tak by nie ważył się zbrodniarzom nikt ze służb granicznych i państwowych pomagać w uniknięciu odpowiedzialności przez Narodem Ukraińskim, który jako Suweren ma prawo ich osądzić surowo z karą najwyższą, śmierci, włącznie.
Podobnie jak prowokatorów i morderców snajperów, bierkutowców, ukraińskiego FSB i ich "tituszek", takich jak tych z fotografii wyżej.
Tak by Ukraińcy nie byli takimi idiotami jakimi są Polacy, którzy płacą dozgonne bardzo wysokie emerytury zdrajcom i mordercom Polskich Patriotów.
Na kijowskim Majdanie (wiem, że jest tam bardzo dużo miejsca bo byłem tak parę razy)jest dość miejsca by postawić dla tył łotrów kilka wysokich "honorowych trybun" z szybkimi zapadniami do ich czerwonego piekła.
Warto zobaczyc ten film.
Przyjaciele Janukowicza
Mysle ze wielu chcialoby zeby ten film sie juz nie ukazal na stronach internetowych
Już kręcą się tam skompromitowani parlamentarzyści z warszawki.
Rozpracowują teren, bynajmniej nie dla porozumienia Narodów.
Zapytajcie ich czy Polska miała ostatnio zabitych za wolną Polskę i prawdę ?
Odpowiedzą ,że nie miała.
Najwyzszy czas ,by POlactwo tak skutecznie kretynizowane przez dysPOzycyjne media michnikowszczyzny wyciagnelo reke z nocnika i przyjrzalo sie "demokracji" w ktorej zyje i POpiera.
Rzadza wami emisariusze Moskwy zacpany Tusk,marionetka ludzie bylej WSI Komorowski i Sejm wypelniony reliktami komunizmu,ktory nie jest przeszloscia.Wsluchajcie sie w slowa lewakow Millera i Palikmiota szkalujacych naszych bohaterow - Zolnierzy Wykletych.
Kiedy spiewalismy Bogorodzica Dziewica....?
Polska miala swoj Majdan...dawno temu...
Efekty tego odczuwamy dzis.
Rzadza nami zaprzancy i zdrajcy.
znana kiedys pod nazwa "Solidarnosc"?. Co robi towarzysz duda, przebywa na Krymie czy moze spedza weekend w ruskiej budzie z komorowskim?. Wstyd i hanba.

1 komentarz:

  1. Nie ładnie, że po raz kolejny zagościła tutaj CENZURA!!!

    Obserwator

    OdpowiedzUsuń